Gwarancja dyskrecji

Pomysł DirtyRoom narodził się u nas spontanicznie, ale jest owocem naszego własnego doświadczenia. Poszukując możliwości realizacji własnych fantazji poznaliśmy rozmaite upodobania wielu osób i wiemy jak cenne jest uwolnienie własnych pragnień bez poddawania się krępującym konwenansom i kategoriom. I dlatego, projektując wnętrze DirtyRoom, wychodzimy naprzeciw wszystkim Waszym pragnieniom, marząc, że zainspiruje Wasze zmysły i pozwoli na odczuwanie radości z celebrowania miłości w każdym wymiarze.

Jednocześnie zdajemy sobie sprawę jak ważne jest zachowanie dyskrecji i poczucia bezpieczeństwa wynikającego z prywatności.

Dlatego dajemy Wam gwarancję, że rezerwując DirtyRoom Wasz sekret jest bezpieczny i Wasza prywatność jest zachowana.

Dlatego nasi Goście bezkontaktowo odbierają kody wejściowe do drzwi, zarówno budynku jak i Apartamentu DirtyRoom. Potwierdzając ważność rezerwacji (zaksięgowanie opłaty za najem na koncie bankowym) kody wejściowe wysyłam smsem na nr telefonu podany podczas rezerwacji.

 

Co więcej, wszystkie pytania jakie chcecie mi zadać, czy to w wiadomości mailowej czy sms, są w pełni naturalne. Zawsze odpowiem, bo żadne pytanie nie jest dziwne lub niewłaściwe. Zawsze można mnie dopytać o liczbę osób, która może spędzić noc w apartamencie, czy o szczegóły wyposażenia. Proszę, zwróćcie uwagę, że koszt noclegu jest niezależny od liczby osób.

 

Każda nasza korespondencja pozostanie naszą tajemnicą.

 

Wasza prywatność jest dla mnie priorytetem. Dokładnie tak, jak Wasze bezpieczeństwo.

Nasz DirtyRoom jak również meble i akcesoria są każdorazowo dezynfekowane.

Katarzyna Rodek